Zlepšíme stav komunikací

logo KSCM na vyskuKdyž tak jezdím po České republice a porovnávám stav silnic II. a III. třídy, tak si někdy myslím, že Královéhradecký kraj někde zaspal. To si ale asi myslí většina obyvatel v každém ze 14 krajů.
Peněz na opravy není nikdy dost, a i pokud by se peníze podařilo sehnat, tak zase budou chybět stavební kapacity. Je to tedy začarovaný kruh.
Když porovnávám jen okresy v našem kraji, tak nemohu pozbýt dojmu, že jsou okresy, kde se za poslední čtyři roky opravovalo, a ty, které jsou na okraji zájmu současné krajské koalice. Takovým okresem je Trutnovsko.
Přitom právě Trutnovsko je z turistického hlediska asi nejvíce navštěvovaným okresem v kraji. Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Pomezní Boudy, Janské Lázně nebo Zoo Dvůr Králové nad Labem či Kuks. To jsou turistické perly nejen Královéhradeckého kraje, ale celé republiky. Dojet do nich je však někdy o tlumiče. KSČM i díky toleranci vládě Hnutí ANO a ČSSD dokázala do krajů zajistit přítok peněz ze státního rozpočtu. Další finanční prostředky je však třeba hledat v SFDI, IROPu a projektech česko-polské spolupráce.
To vše by naši kandidáti do krajského zastupitelstva pro splnění programu uměli. Teď už je jen na voličích, zda jim k tomu dají svůj mandát a jaká bude jeho síla.
Zdeněk ONDRÁČEK, 1. na kandidátce

Kandidát do krajského zastupitelstva za Trutnovsko
--
ABY KRAJ BYL PRO LIDI BEZPEČNÝ, ZDRAVÝ A SOCIÁLNÍ, CHCEME:
Dát více investic do rekonstrukcí komunikací, nemocnic, škol a výstavby bytů
Podpořit učňovské školství a technické obory
Pro život na venkově: fungující dopravu, obchod, poštu, školu
Ochranu půdy, vod a lesů před devastací suchem a povodněmi
Vaši kandidáti za KSČM
skola2 897 x
NAHORU