Kandidátní listina města Trutnov

Kandidátní listina
pro volby do zastupitelstva Trutnova
konané ve dnech 23. – 24. září 2022

1. JUDr. PhDr.Zdeněk Ondráček, PhD.         muž            53            bezpečnostní ředitel          Horní Steré město                       KSČM

2. Jiří Cee                                                          muž           68             důchodce                            Střední Předměstí                       KSČM
 
3. Blanka Bubnová                                           žena            67            Důchodce                            Poříčí                                            KSČM

4. Radek Peišman                                             muž            54            technolog                             Poříčí                                            KSČM

5. Zdeněk Koudelka                                         muž            37            šofér                                      Vnitřní město                              KSČM

6. Lenka Rosůlková                                          žena           48            operátorka                           Trutnov, Horní Staré Město       Bez politické příslušnosti

7. Blanka Jarošová                                           žena           44            pečovatelka                          Starý Rokytník                            Bez politické příslušnosti

8. Milan Berky                                                  muž            49            skladník                                Horní Staré město                      Bez politické příslušnost

9. Roman Bezděk                                              muž            64           OSVČ                                    Horní Staré město                      KSČM

10. Miloslava Vihnálikova                                žena           64            důchodce                              Horní Staré Město                      KSČM

11. Jaroslav Ondráček                                     muž            58            vedoucí výroby                     Horní Staré Město                      KSČM

12. Hana Radoňová                                         žena            75            důchodce                              Horní Předměstí                          KSČM

13. Jaroslava Labátová                                   žena            68            důchodce                              Horní Staré Město                       KSČM

14. Slavomil Brádler                                        muž            73            důchodce                              Kryblice                                        KSČM

15. Jaroslav Jirman                                         muž            67            důchodce                              Horní Staré Město                       KSČM

16. Josef Friedberg                                         muž             69            důchodce                              Voletiny                                         Bez politické příslušnosti

17. Jaroslav Teuber                                         muž             81            důchodce                             Střední předměstí                         KSČM 

18. Hana Skalická                                           žena            74             důchodce                              Horní Staré Město                       KSČM

19 Jan Schubert                                              muž             69            důchodce                              Horní Staré Město                        KSČM

20 RSDr. Jaroslava Vičarová                         žena            75             důchodce                              Horní Staré město                       KSČM

21 Jan Kábrt                                                   muž             81             důchodce                             Horní Staré Město                       KSČM

22. Hana Bezděková                                       žena            73             důchodce                             Horní Staré Město                        KSČM

23. Jaroslav Zavřel                                         muž             77             důchodce                             Volanov                                         KSČM

24. Karel Rudel                                               muž             83             důchodce                             Střední Předměst                         KSČM

25. Zdena Laloušková                                    žena            79             důchodce                              Střední Předměstí                        KSČM

26. Blanka Skládalová                                    žena           76              důchodce                              Střední Předměstí                       KSČM

27. Ing. Zdeněk Horský                                  muž           74               důchodce                              Voletiny                                        KSČM

28. Zdeněk Pilař                                              muž           80               důchodce                              Bojiště                                          KSČM

29. Vladimíra Berkyová                                 žena           78               důchodce                              Horní Staré Město                       KSČM 

30. Věra Kábrtová                                          žena           80               důchodce                              Horní Předměstí                          KSČM

31. Jaroslav Ondráček                                   muž            81              důchodce                              Horní Staré Město                       KSČM

32. Jiřina Kubátová                                       žena            78              důchodce                              Horní předměstí                           Bez politické příslušnosti

33. Miloš Horák                                              muž            82               důchodce                              Voletiny                                        KSČM

 

skola2 170 x
NAHORU