Poslanec Ondráček na svém FB profilu napsal

ondracekPoslanec Ondráček na svém Fb profilu uveřejnil názor k článku: Ať se snaží jiní. Washington zcela rezignoval na svoji roli v Sýrii ( celý článek leze přečíst kliknutím ZDE )

Přátelé,
tak v redakci iDNES.cz zvonu nezklamali. Zajímalo by mě, komu tímto "objektvním" článkem ještě podkuřují. Obama je už teď hodnocen jako nejhorší prezident USA, Kerry už někde zalez a Schapiro balí kufry, aby táhl zpět za velkou louži. U nás z vlády o Sýrii už raději nikdo nehovoří, ale tito pisálkové ještě stále vyplachují svým čtenářům mozky o mírotvorných USA a zlému agresorovi Rusku.


Ale, abych je jen nekritizoval, umí napsat i pravdu. Třeba když uvedli: Obama vyzval před téměř šesti lety syrského prezidenta Bašára Asada k odchodu, aby umožnil přechod země k demokracii. Ale Obamova neochota vrhnout USA do další blízkovýchodní války znamenala, že Spojené státy nikdy nebyly s to si požadovanou změnu vynutit.
Docela by mě zajímalo, co by páni redaktoři psali kdyby třeba čínský prezident vyzval Obamu k odchodu, aby přestal škodit celému světu? Co dávalo Obamovi tu drzost řádně zvoleného prezidenta svrchovaného státu k něčemu takovému vyzývat? Aha, potřeba exportu amerického pojetí "demokracie", kde však nejde o demokracii, ale o vývoz a dodávky zbraní. Právě proto jsou USA stále největším vývozcem zbraní na světě.

Co na tento článek Chovancovo dezinformační centrum? Asi nic, když to tam v podstatě řídí homopornoanalytik Janda.
 
skola2 628 x
NAHORU